Türk Özel Kuvvetleri - KünyeKünye

  • Künye
sorumlu kişi

Webmaster:

ToK Admin

Yönetici(ler):

Muhammed 'MuymuT' Çakar
Erdogan 'linux34'
asd 'yok' asdasd
Tolga Yunus 'LaRoVV' Aksu
HIZIR 'Santona' KAYA
Hidayet 'Waroflords-TR' Küçükatalay
Murat 'karo'
'TYGER'
Murat 'NextgeN'
gökhan 'OttO-Tr' demir keskes
'gizmomkd'
'|ToK|Kaan'

Moderatör(ler):

Muhammed 'MuymuT' Çakar
Erdogan 'linux34'
HIZIR 'Santona' KAYA
Hidayet 'Waroflords-TR' Küçükatalay
Murat 'karo'
Murat 'NextgeN'
gökhan 'OttO-Tr' demir keskes
'gizmomkd'
'|ToK|Kaan'

 
  • Programlama

Bu site Ücretsiz İçerik Yönetim Sistemi (version: 4.2.3a) webSPELL kullanıyor. Site PHP4/5 ve MySQL tabanlı tabanlı olup, GNU GENERAL PUBLIC LICENSE lisansına tabidir.
Bu şartname dahilinde sistemi ücretsiz olarak kullanabilirsiniz: www.webSPELL.org

Copyright © www.webSPELL.org

 
  • Feragat

1. İçerik
Yazar, sunulan bilgilerin güncelliği, doğruluğu , bütünlüğü ve kalitesi konusunda sorumlu olmama hakkını saklı tutar . Eksik veya yanlış her türlü bilgi de dahil olmak üzere sağlanan bilgilerin kullanımından kaynaklanan hasar tazminat talepleri, bu nedenle reddedilecektir.
Bütün teklifler bağlayıcılığı ve yükümlülüğü olmaksızın vardır. Tüm teklifler ve bilgiler dahil olmak üzere sayfalar, ve/veya tüm yayının parçaları ayrı ayrı duyuru olmadan, genişletilebilir, değiştirilebilir veya kısmen veya tamamen yazarı tarafından silinmiş olabilir.

2. İletiler ve Linkler
Yazar kendi sayfalarından yapılan bağlantılardan ve bağlantı yapılan sayfaların içeriklerinden sorumlu değildir - Ziyaretçilere kolaylık olması bakımından bu web sitesinde üçüncü şahısların mülkiyetinde ve/ya onlar tarafından işletilen web sitelerine ve/ya kaynaklara ait linkler bulunmaktadır.Her ne şekilde olursa olsun bunlarda verilen bilgi, hizmet ve/ya teslimatla ilgili olarak, ve aynı zamanda bu diğer web sitelerinin ve/ya kaynakların gizlilik haklarının ihlali veya ulaşılabilirliği ile ilgili hiç bir şekilde sorumlu ve/ya muhatap değiliz.Bu linkler iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır ve link verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten ötürü sorumlu tutulmamız mümkün değildir. Ayrıcayazar tartışma panoları, ziyaretçi defterlerinin veya onun sayfada verilen posta listelerinin kullanıcılar tarafından yayınlanmış herhangi bir eklenti veya mesajlardan sorumlu değildir.

3. Telif
Kişisel amaçlı çoğaltmaya,kaynak verilmesi şartıyla izin verilir. İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan materyaller satılamaz ya da başka şekilde kâr amacıyla dağıtılamaz.

4. Gizlilik Politikası
Kişisel ya da kurumsal veri (e-posta adresi, isim, adresleri) girişi için fırsat verilirse, bu verilerin girdisi kullanıcı tarafından gönüllü gerçekleşir.Pazarlama amaçlı basılı posta adreslerinin, telefon ve faks numaraları ve e-posta adreslerinin kullanımı yasaktır, istenmeyen spam mesajları gönderenlere karşı hukuki işlem yapılacaktır.

5.Hukuki RED geçerliliği
Bu Hukuki RED uyarıları internet yayınının bir parçası olarak görülmelidir. Bu ifadenin ve/ya bölümlerinin yasal dayanağı yok , ya da doğru değilse, diğer parçaların içeriği veya geçerliliği bundan etkilenmeyecektir.
deneme
a
32 oylar
b
5 oylar
c
2 oylar